Leden 2015

Gomen!!!!

24. ledna 2015 v 21:42 | Anabet |  Oznámení
Jak jste si mohli všimnout můj blog je poslední dobou hoooodně moc neaktivní, jelikož přišli rodiče s tím, že anime a blog na mě nemá dobrý vliv. Proto se mi teď nedaří moc dostat na blog a na tabletě mi to nejde -_-. Ovšem někdy mám štěstí, když rodiče nejsou doma, tak se sem dostanu. Takže se chci omluvit, že jsem tolik neaktivní, ale do doby než si zlepším známky ve škole, tak se sem pravděpodobně nebudu dostávat a když už tak potají. Proto se chci zeptat od jaké povídky chcete další díl? ať vím na co se mám soustředit.
Tady máte na výběr:
1) Vampire love
2) Jak tohle dopadne?
3) Moje první láska
4) Narusasu (kdo by chtěl, tak bych se donutila konečně napsat další díl i tohoto XD)

Prosím napište do komentů, co by ste chtěli.

Shizaya

3. ledna 2015 v 21:21 | Anabet/ Merylyn |  Shizuo x Izaya
Pamatuješ na tohle Merylyn? To jsme spolu vymyslely u tebe doma :DD Taková slátanina, že? Já vím, že tohle jsme vymysleli ještě asi tak na začátku letních prázdnin, ale nějak jsem to někam zahrabala a teď najednou uvidím dva papíry a hele. Tak jsem to přepsala do počítače. A taky vím, že jsi mi říkala ať to změním aby se to dalo číst, ale já sem prostě nemohla, protože to přivolává velmi srandovní vzpomínky :DDD takže tady to je Merylyn :P A jo to co je v závorce je to co si myslí a za hvězdičkou to co dělají a normální bez ničeho je to co říkají. Logika, ne? Jsem já to ale génius :DDD Jinak to není yaoi, ale spíš lehké shonen-ai

Konverzace

3. ledna 2015 v 21:18 | Anabet/ Merylyn |  Postavy vymyšlené autorkou
Tak nevímjestli si na to ještě vzpomínáš Merylyn, ale tak to je jedno nakonec to sem dám.
Povídka je o tom, že se Yuki zamiluje hned první den ve škole do jednoho kluka, který bohužel není přátelský. Na skypu ho najde pod jménem anonyme. A tak mu začne psát. Takže tohle je jejich konverzace.