Listopad 2014

Itachiho sbohem

22. listopadu 2014 v 12:42 | Anabet |  Naruto
Tak jo já nevím proč, ale dneska mě napadaj samé kraviny

Narutovi pocity

22. listopadu 2014 v 12:27 | Anabet |  Naruto
Nevím co mě to napadlo za kravinu, ale co no...

Neopouštěj mě... 1

22. listopadu 2014 v 12:21 | Anabet |  Shizuo x Izaya
Jak mu to mám říct? Bude rád? Nebo bude naštvaný?
"Jsem doma!" Sakra! Rychle schovám těhotenský test.
"U-už jsi doma?" zeptám se, schovávajíc test za zády.
"Jo, zkončil jsem v príci dřív, předtím sis furt stěžoval, že s tebou skoro vůbec nejsem." vysleče si bundu a zapálí si cigaretu.
"Ah, to jsi nemusel." Tse, když se doma nudím a cítím se osamnělý, tak trčí někde v té svoji podělané práci a teď? Když se to nejmíň hodí, tak si uráčí přijít dom.
"Izayo, děje se něco?" Udělá pár kroků ke mně.
"N-ne, vůbec nic." instiktivně udělám pár kroků vzad.
"Ty něco schováváš."
"Shizu-chan." je jediné na co se zmůžu.
"Izayo co máš za těma zádama?" Rychlími kroky se vydá ke mně.
"Nic!!!!" doslova zakřičím a začnu ještě víc couvat, až narazím zády na stěnu za mnou.Do háje! Ale tak jednoduše se nedám. Shizuo už mě chtěl chytit, když v tom si prudce dřepnu, podlezu Shizua a zdrhám do obývacího pokoje, kde se zamknu.
"No jo, ale Shizua jenom ubohý zámek nezastaví..." pomyslím si a začnu stavět barikádu ze všeho co se mi dostane pod ruce. Za chvilku uslyším bouchání na dveře.
"Izaya, hned otevři ty zasraný dveře!!!!!" zakřičí na mě Shizuo naštvaně.
"Si je otevři sám!!" zakřičím provokativně, jako bych měl nadhled nad celou touhle věcí, ikdyž jr to úplně naopak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uslyším prásknutí domovních dveří.Někam odešel, ale kam? Že by to vzdal? Ne to se mu nepodobá.

Už uplynulo pět minut ticha. To je divné. Co asi Shizuo dělá? S obrovským prásknutí se rozrazily domovní dveře.
"Tak teď se radši modli Izaya-kun." zavrčí blonďáček. Uslyším nějaké povědomé zavrzání a hned si vzpomenu co to je. To nemyslí vážně????!!!!! Rychle se otočím na patě a skočím bokem na gauč. V tu chvíliproletí mou 'nepřekonatelnou' barikádou automat na chlazené pití. Ach jo a to jsem se s tou barikádou tak nadřel. Do pokoje vkročí Shizuo.
"Izayo." řekne a podívá se na mě.
"Shi-shizu-chan... j-já ti to vysvětlím." zakoktám až histericky.
"Nepotřebuju žádné debilní vysvětlení!!!" zakřičí a rozeběhne se ke gauči. Rychle se zvednu a oběhnu gauč. Teď jsme se Shizuem naproti sobě, ale na opačných stranách gauče. Jen tak tak mě nechytil.
"Izaya-kun." zavčí opravdu naštvaně blonďák na černovláska.
"Shizu-chan." zešeptám až prosebně.PS: pokračování příště!!!!

Jupíííí!!! Mám už dvě SB!!!!

15. listopadu 2014 v 12:15 | Anabet
Takže mám už dvě SB:
1) Mincy-chan a Merylyn :DD- pro ty jsem napsala jako dárek povídku, jinak chci poděkovat za SB a doporučuji navštívit jejich blog ^^
i-love-anime-and-otaku.blog.cz

2) Shizu-chan ^^- to je má nová SB a moc jí za to děkuji a chci se zeptat co by chtěla jako dárek? Povídku nebo Diplomek? Popřípadě, že povídku tak mi prosím napiš na jaký pár a co si představuješ, že by se tam mělo stát, jestli to má být yaoi nebo shonen-ai a z jakého anime- ale nemusí to být z anime, stačí když mi napíšeš jména a jejich charaktery a děj. A nezapomeňte kdo to čtete se podívat i na tuto adresu blogu
http://my-perfect-fantasy-world.blog.cz/
Moc děkuji mojim SB s pozdravem Anabet :D