Nešťastná láska

17. září 2014 v 22:36 | Anabet |  Postavy vymyšlené autorkou
Timi:
Zamiloval jsem se a měl bych být šťastný... ale jsem osamnělý, bohužel jsem se zamiloval nešťastně. Vím, že Jou není na kluky, vím to...ale... nedokáži si to přiznat. Miluji ho a nedokáži bez něj žít. Dívám se na měsíc, který se na obloze stříbrně leskne, po tváři mi steče slza. Nakonec to nevydržím a začnu tiše vzlykat.
"Ach Jou, kdyby si jen věděl..." řeknu plačtivě a znova se podívám na měsíc. Miluji měsíc stejně jako Jou, někdy jsme ho spolu, i pozorovali, vždy to byly ty nejkrásnější chvilky mého života. Ano, i malá chvilka strávená v jeho blízkosti pro mě znamenala hodně moc. Kéž bych ti mohl říct co pro mě znamenáš... Sklopím pohled k ruce, ve které svírám ostrý nůž. Pomalu si přiložím čepel k zápěstí a silně po ní přejedu, tak abych si přeřezal žíly. Totéž udělám i na druhé ruce a krev nechám volně téct. Cítím únavu. Naposledy se se slzami v očích podívám na měsíc.
"Miluji tě Jou." řeknu, zavřu oči a navěky se uložím do věčného spánku. Najednou začalo pršet, snad měsíc plakal, nad smutným příběhem chlapce.

Jou:
Ráno jsem si na sebe oblékl do celého černého oblečení a vydal se ke hřbitovu. Postavil jsem se k rakvi, kde spal věčným spánkem můj nejlepší kamarád. Když, farář dokončil proslov, počkal jsem až všichni odešli. Pomalu jsem přešel k rakvi a posadil se. Začalo hustě sněžit. Začala mi být zima, ale i tak jsem setrval na místě. Pomalu jsem posunul víko rakve, abych mohl naposledy vidět jeho tvář. Naklonil jsem se nad něj a dlouze ho políbil na studená rty.
"Ach Timi, kdybych ti jen mohl říct jak moc tě miluji." řekn smutně a vrátím víko na své původní místo, avšak neodcházím. Lehnu si vedle rakve a zavřu oči.Druhý den se našel ve sněhu zahrabaný,mrtvý chlapec, ležící vedle rakve svého kamaráda. Chlapec umřel na zmrznutí.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Merylyn Merylyn | 18. září 2014 v 20:14 | Reagovat

Mě nikdy nedojmeš, na to klidně vsadím tu nejdražší věc, co mám :'DDDD

2 Kameko Kameko | 21. října 2014 v 21:28 | Reagovat

To ne já budu brečet :( to je tak smutné ale zároveň nádherné :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama