NaruSasu 3

3. července 2014 v 17:27 | Merylyn |  Naruto
Protože jsem tak strašně moc líná tak Merylyn napsala třetí díl :D


Sasuke slastně vzdychl a zaryl nehty do Narutových zad.
"Sasuke..." pohladil ho po tváři. Sasuke se na něj podíval trochu ublíženě, ale následně si ho přitáhl za krk k polibku.
"Naruto... pokračuj..." vzdychl Sasuke Narutovi do ucha. Naruto tedy pokračoval, zprvu pomalu, následně však přidával na tempu. S výkřikem Sasukeho jména se do něj udělal, a Sasuke zároveň s ním na jejich bříška. Naruto se položil na černovláska a těžce oddechoval, stejně tak jako Sasuke. Slyšel jeho tlukoucí srdce.
"Měli bychom jít." vzal jim věci a svoje si oblíkl.
"Naruto,já-"
"Nenechám tě odejít. Zůstaneš tu se mnou ať chceš nebo ne." omráčil ho úderem ho hlavy a vzal do náruče.
Když se tmavovlásek probudil, viděl blondýna, jak spal vedle něj a držel mu ruku. Prsty měli propletené navzájem mezi sebou. Sasuke se chtěl tajně vyplížit z postele, ale Naruto ho za ruku nevědomky přitáhl k sobě a sevřel si ji u hrudníku. Sasuke zčervenal. Tušil, že k němu Naruto něco cítí, ale že to zajde až tak daleko, nečekal. Sasuke opatrně vysoukal svoji ruku a potichu si došel pro věci; oblečení a svůj batoh. Sbohem, řekl si v duchu a bez jakéhokoliv prjevu emocí odešel.
Naruto se probudil a když zjistil, že vedle sebe Sasukeho nemá, začal panikařit. Oblékl si bundu a s uslzenými tvářemi běžel směrem k bráně. Udýchaný si klekl na kolena a bouchl pěstmi do země.
"Proč jsi to udělal? Proč?! SASUKE!!!!!!" zakřičel přes celou Konohu.

Sasuke dorazil na louku, kde se znenadání zastavil.
"Kdo jste?" ani se neohlédl.
"Hm, Orochimaru-sama měl pravdu, jsi génius." z poza stromů vylezli čtyři lidi. "Takže... půjdeš s námi po dobrým, nebo po zlým?" Sasuke zachoval svou ignorantní tvář. "Tak jdeme, mladý Uchiho." uchechtla se Tayuya.

"Proč Tsunade-baa-chan?" rozčiloval se Naruto.
"Je to nebezpečné, Naruto, a zvlášť na genina jako jsi ty. Sasuke je génius a mohl by tě zabít a navíc s ním jsou prý další čtyři lidé." řekla Tsunade a dál se prohrabávala v papírech na stole.
"Já za ním půjdu a přivedu ho zpět! Je jedno jestli zemřu!" a zmizel. Tsunade si jen povzdechla a poslala za ním několik jednotek Anbu, aby ho jen sledovali.

Sasuke a ostatní dorazili před temnou jeskyni.
"Tady prozatím budeš přebývat, dokud se nevrátíme."
"Hn." Sasuke nevypadal, že by ho to nějak zajímalo, jen si v jeskyni odložil věci a rozdělal oheň pomocí Katonu, protože se blížil večer. Čtyřka ho opustila a neznámo kam se rozprchli.
Sasukemu byla daleko větší zima a tak si udělal chakrový štít, který ho o něco víc zahřál.
Naruto ucítil jeho chakru a vydal se tím směrem. Doufal, že ho najde, a že se společně a v pořádku vrátí domů. Dorazil k jeskyni obývanou tmavovláskem a šťastně se usmál.
"Sasuke!" rozeběhl se k němu. Sasuke otočil hlavu na běžícího blondýna a vstal ze země.
"Co tu chceš?" řekl chladně a vytáhl proti němu kunai. Naruto se zarazil. Bolelo ho u srdce, když viděl, že se Sasuke chystá s ním útočit. Baa-chan měla pravdu, chce mě zabít! Pomyslel si.
"Sasuke, co tím získáš? Stane se z tebe jenom zločinec jako Orochimaru! Nic víc! A co já? A to všechno, co jsme spolu prožili? I naše poprvé?" Sasuke trochu zčervenal, ale byl pořád v klidu.
"Nikdy jsem ti neřekl, že k tobě něco cítím. Vypadni, než tě zabiju!" otočil se k němu zády. Narutovi se roztříštilo srdce na miliardy kousků.
"A-ale... ty ke mně něco cítíš... Co ke mně cítíš? Sasuke! Řekni mi, co ke mně cítíš, sakra!" Sasuke se otočil zpátky k blondýnovi.
"Seš idiot." Naruta zasáhl kunai do ramena.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kameko Kameko | 21. října 2014 v 21:21 | Reagovat

Anabet!! takhle to nechat rozepsané?? to se dělá??? NO to víš že ne -_- :D

2 Anabet Anabet | Web | 28. března 2015 v 19:38 | Reagovat

Vážně se to dělat nemůže? XD Škodáá :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama